YEŞİLOVA BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER BAŞKAN PERSONEL MECLİS ÜYELERİ YEŞİLOVA RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

VEFAT EDENLER

SABRİYE USLU
Vefat Etmiştir
Allah Rahmet Eylesin
Ölüm Tarihi :8/28/2018

Tümünü göster

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Beldemizde Koyun Dağıtımı Yapıldı

Beldemizde Koyun Dağıtımı Yapıldı

Tarih 12 Ocak 2015, 19:27 Editör Yeşilova Belediyesi

Okunma Sayısı : 1394

Aksaray Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından "Koyunculuk Projesi" kapsamında Beldemizde 4 çiftçiye 20’şer damızlık koyun ve 1’er koç dağıtıldı.

Yeşilova Belediye Binası önünde gerçekleştirilen dağıtım törenine Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Garnizon Komutanı Levent Ölmez, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Aksaray Defterdarı Ali Aykaş, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şenol Mutlu, Yeşilova Belediye Başkanı Adnan Bayraktar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan Aksaray Valisi Şeref Ataklı; "Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı tarafından uygulanan proje kapsamında ilimize yaklaşık 1.050,000 TL lik bir girdi sağlanmış olmaktadır. Kişi başı 20 koyun ve bir koç olarak uygulanan projeden yararlanan vatandaşlarımızın kendilerine sunulan bu imkânı en iyi şekilde değerlendirmelerini istiyoruz. Böylelikle ilimiz hayvancılığının da gelişmesine katkıda bulunmuş oluyoruz. Dağıtımı yapılan koyun ve koçların tüm üreticilerimiz için hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum." dedi.

Projeden faydalanan Yeşilova'lı yetiştiricilerden Dursun Bulduk; "Başta Sayın Valimiz olmak üzere bu projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Diğer bir yetiştirici Tülay Okumuş ise; "Böyle bir projeyi gerçekleştirdikleri için başta sayın valimiz ve projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Konuşmaların ardından koyun ve koçların sahiplerine teslim edilmesiyle tören sona erdi.Bu haber 1394 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Haberler

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. Kasabamızda görev yapan tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyorum....

Başkan Adnan BAYRAKTAR'ın 10 Kasım Mesajı

Başkan Adnan BAYRAKTAR'ın 10 Kasım Mesajı Yeşilova Belediye Başkanı Adnan BAYRAKTAR, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. ölüm yıl dönümü münase...

EN SON GALERİ

YEŞİLOVA HAVA DURUMU

 

2015 YILIN BAŞKANI

KURUMSAL MAİL GİRİŞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

Tel :0 382 233 20 35 - 0 382 233 20 36  |  Faks: 0 382 233 20 71  |  www.yesilova.bel.tr   |  Mail : yesilovabld68@gmail.com

               Altyapı:MyDesign Haber Sistemi    |    Tasarım : Yenikent Medya   |    RSS Kaynağı    |   Site Yönetim    |