YEŞİLOVA BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER BAŞKAN PERSONEL MECLİS ÜYELERİ YEŞİLOVA RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

VEFAT EDENLER

SABRİYE USLU
Vefat Etmiştir
Allah Rahmet Eylesin
Ölüm Tarihi :8/28/2018

Tümünü göster

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Yeşilova Lisesi Voleybol Takımı 3. oldu.

Yeşilova Lisesi Voleybol Takımı 3. oldu.

Tarih 11 Ocak 2015, 19:10 Editör Yeşilova Belediyesi

Okunma Sayısı : 2206

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Genç Kızlar Voleybol turnuvasında Yeşilova Çok Programlı Anadolu Lisesi Volaybol Takımı 3. oldu.

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Genç Kızlar Voleybol turnuvasında Yeşilova Çok Programlı Anadolu Lisesi Volaybol Takımı 3. oldu.

Yeşilova Çok Programlı Anadolu Lisesi Volaybol Takımı, Genç Kızlar Voleybol turnuvası 3.lük maçında Abdulhamit Han Fen Lisesini 3-1 kazanarak 3. oldu.

Okul Müdürü Cemil DEMİR bir çok lisenin katıldığı turnuvadan 3. olmanın büyük başarı olduğunu belirterek, bu başarıda emeği geçen Yeşilova Çok Programlı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmenine ve öğrencilerine teşekkür etti.

Ayrıca Okulun müsabakalara katılması için her türlü maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Adnan BAYRAKTAR'a teşekkür etti.
Bu haber 2206 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Haberler

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. Kasabamızda görev yapan tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyorum....

Başkan Adnan BAYRAKTAR'ın 10 Kasım Mesajı

Başkan Adnan BAYRAKTAR'ın 10 Kasım Mesajı Yeşilova Belediye Başkanı Adnan BAYRAKTAR, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. ölüm yıl dönümü münase...

EN SON GALERİ

YEŞİLOVA HAVA DURUMU

 

2015 YILIN BAŞKANI

KURUMSAL MAİL GİRİŞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

Tel :0 382 233 20 35 - 0 382 233 20 36  |  Faks: 0 382 233 20 71  |  www.yesilova.bel.tr   |  Mail : yesilovabld68@gmail.com

               Altyapı:MyDesign Haber Sistemi    |    Tasarım : Yenikent Medya   |    RSS Kaynağı    |   Site Yönetim    |