YEŞİLOVA BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER BAŞKAN PERSONEL MECLİS ÜYELERİ YEŞİLOVA RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

VEFAT EDENLER

SABRİYE USLU
Vefat Etmiştir
Allah Rahmet Eylesin
Ölüm Tarihi :8/28/2018

Tümünü göster

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Yeşilova

Yeşilova "Acemhöyük" Feshanede Tanıtıldı.

Tarih 20 Ekim 2014, 00:09 Editör Yeşilova Belediyesi

Okunma Sayısı : 1974

16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında İstanbul Feshane'de düzenlenen "Aksaray Tanıtım Günleri" organizasyonunda ACEMHÖYÜK tanıtıldı.

Aksaray’ın tanıtım ve tarihi kökleri ile bulaşması amacıyla düzenlenen Aksaray Tanıtım Günleri’nin 2.si İstanbul Feshane’de düzenlendi. Feshane'de gerçekleştirilen tanıtım günlerinde Aksaray Valiliği başta olmak üzere Aksaray Belediyesi ve sivil toplum kuruluşları, ilçe ve belde belediyeleri ile birçok ulusal ve yerli markalar stant açarak Aksaray’ın tanıtımını yaptı.

Yeşilova Belediyesi ve İstanbul Ümraniye'de yaşayan Yeşilova'lı hemşehrilerimiz olarak Mehteran Takımı ve açmış olduğumuz stantta tarihi "ACEMHÖYÜK" ile beldemizin ve Aksaray'ın tanıtımına katkıda bulunduk.

4 gün süren tanıtım günlerinin açılışına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi EKER, Aksaray Eski Valisi ve İstanbul Emniyet Müdürü Selami ALTINOK, İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN, Aksaray Milletvekilleri Ali Rıza ALABOYUN, Ruhi AÇOKGÖZ, İlknur İNCEÖZ, Aksaray Valisi Şeref ATAKLI, 22. Dönem Ak Parti Eski Milletvekili ve Aksaray tanıtım günleri Komite üyesi Ahmet YAŞAR, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin YAZGI, Yeşilova Belediye Başkanımız Adnan BAYRAKTAR, STK başkanları, İlçe ve belde belediye başkanları ve daire müdürleri katıldı.


İSTANBUL FESHANE'DEKİ AKSARAY TANITIM GÜNLERİNDE YEŞİLOVA BELEDİYEMİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDERİM.

Adnan BAYRAKTAR
Yeşilova Belediye Başkanı

Bu haber 1974 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Haberler

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni Yılınız Kutlu Olsun Belediye Başkanı Adnan BAYRAKTAR, Yeni yıl mesajında 2019 yılının Yeşilova halkına; sağlık, başarı, huzur ve mutlul...

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. Kasabamızda görev yapan tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyorum....

EN SON GALERİ

YEŞİLOVA HAVA DURUMU

 

2015 YILIN BAŞKANI

KURUMSAL MAİL GİRİŞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

Tel :0 382 233 20 35 - 0 382 233 20 36  |  Faks: 0 382 233 20 71  |  www.yesilova.bel.tr   |  Mail : yesilovabld68@gmail.com

               Altyapı:MyDesign Haber Sistemi    |    Tasarım : Yenikent Medya   |    RSS Kaynağı    |   Site Yönetim    |