YEŞİLOVA BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER BAŞKAN PERSONEL MECLİS ÜYELERİ YEŞİLOVA RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

VEFAT EDENLER

SABRİYE USLU
Vefat Etmiştir
Allah Rahmet Eylesin
Ölüm Tarihi :8/28/2018

Tümünü göster

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Vali Aykut PEKMEZ Göreve Başladı

Vali Aykut PEKMEZ Göreve Başladı

Tarih 14 Haziran 2016, 11:08 Editör Yeşilova Belediyesi

Okunma Sayısı : 1084

1 Haziran 2016 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Aksaray Valisi olarak atanan Aykut Pekmez görevine başladı.


1 Haziran 2016 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Aksaray Valisi olarak atanan Aykut PEKMEZ görevine başladı.

        Valilik önünde gerçekleştirilen karşılama programına Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Vali Aykut Pekmez Valilik önünde protokol üyeleriyle selamlaştıktan sonra çevredeki vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlarla da selamlaşan Vali Pekmez daha sonra Makamında değerlendirmelerde bulundu.

        Vali Aykut Pekmez yaptığı açıklamada: “ Hepinizin bildiği gibi 30.05.2016 tarihli Valiler Kararnamesi ile Aksaray Valiliğine atandım. Bugün de resmi olarak görevime başlamış oldum, şahsım ve İlimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederken, bizi bu göreve layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımız olmak üzere hükümetimize şükranlarımı sunuyorum.

        Aksaray’a Vali olarak atanmaktan dolayı büyük onur duyduğumu ve bugünden itibaren Aksaray İlinin, Aksaraylı hemşerilerimizin hizmetkarı olacağımızı ifade etmek istiyorum.

        Tüm vatandaşlarımıza en derin saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” diye konuştu.
Bu haber 1084 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Haberler

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. Kasabamızda görev yapan tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyorum....

Başkan Adnan BAYRAKTAR'ın 10 Kasım Mesajı

Başkan Adnan BAYRAKTAR'ın 10 Kasım Mesajı Yeşilova Belediye Başkanı Adnan BAYRAKTAR, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. ölüm yıl dönümü münase...

EN SON GALERİ

YEŞİLOVA HAVA DURUMU

 

2015 YILIN BAŞKANI

KURUMSAL MAİL GİRİŞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

Tel :0 382 233 20 35 - 0 382 233 20 36  |  Faks: 0 382 233 20 71  |  www.yesilova.bel.tr   |  Mail : yesilovabld68@gmail.com

               Altyapı:MyDesign Haber Sistemi    |    Tasarım : Yenikent Medya   |    RSS Kaynağı    |   Site Yönetim    |